48 000 HUF
Kernstok Károly (1873-1940): Molnár Viktor képmása. Olaj, fatábla, jelzett, pótolt keretben, hátoldalán Almásy-Teleki Éva Műintézeti raglappal, (Kaposi Molnár Viktor 1859-1918) művelődéspolitikus, miniszteri tanácsos, közoktatási államtitkár, 34×24 cm