80 000 HUF
29
Munkácsy Mihály (1844-1900): Krisztus Pilátus előtt. "Keleti Gusztáv barátomnak Munkácsy Mihály" dedikálásával. Rézkarc, papír. jelzett. metszette Charles Albert Waltner, Párizs 1883. Kelety Gusztáv (1832-1904) a Képzőművészeti Társaság titkára, festő, művészeti szakíró. Nagy hatású írásaiban azt jósolta, hogy Munkácsy nem lesz nagy hatású festő. Szép állapotú, becses ritkaság, 52×80 cm / Christ before Pilatus. Autograph signed etching by Mihaly Munkacsy.