10077. 32. Closed major auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Scharl Artúr (1870-1918): Vadászkutya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 24×29 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk