10079. 32. Closed major auction Paintings and graphics
18 000 HUF
15
0 HUF
Z. Soós István (1900-2002): Fenyvesi parton. Pasztell, papír, foltos, jelzett, üvegezett hibás keretben, 48×35 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk