11461. 32. Closed major auction Photo
16 000 HUF
0 HUF
1930 Angelo (1894-1974): Magyar falu, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, kartonon, szélein kis kopásokkal, 18×23,5 cm
Photo of the item taken by : ekb