Photo Number of items: 292
2034275
11694
32
Photo
Other collectibles
cca 1880 Családi fotó, jelzés nélkül, 19,5x25 cm, karton 24x30 cm
1 600 HUF
2034281
11695
32
Photo
Other collectibles
cca 1900 Kolozsvár, Dunky fivérek felvétele a Kolozsvári Színház társulatáról, 16,7x22,8 cm, karton 25x30 cm
1 600 HUF
2034285
11696
32
Photo
Other collectibles
1910 Kassa, Komjáthy Jánosné dedikált fényképe, átadó mappában, Kemény J. kassai műterméből, 18x10 cm, karton 32,5x22 cm
1 600 HUF
2044110
11697
32
15000
Photo
Other collectibles
cca 1930 Kisfiú Mátra motorkerékpáron, kartonra kasírozott fotó, 17×23 cm
15 000 HUF
2028816
11698
32
50000
Photo
Other collectibles
[Párizsi világkiállítás albuma, 1900] Exposition Universelle de 1900. Photogravures de ND Phot. Párizs, 1900. Jules Hautecoeur. 50 t. (fényképek). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.Laza kötés, két fotó sérült / 50 Photos of the Paris World Expo in a booklet. (2 photos damaged, loose binding) 27x19 cm
50 000 HUF
2028911
11699
32
11000
Photo
Other collectibles
cca 1910 Mutoscope tekercs. International Mutoscope Reel Company. 7550 sz. tekercs, azonosítatlan autós jelenet részleteivel. Csak néhány fotó a lapokon. / Mutoscope reel with unidentified motion picture. Only a few cards has photos. d: 24 cm
11 000 HUF
2034452
11700
32
Photo
Other collectibles
cca 1950 Záray M. jelzéssel kézzel színezett gyermekfotó, kasírozva, 29x39 cm
1 400 HUF
2034424
11701
32
Photo
Other collectibles
1937 Kisvárda, Bessenyei György Gimnázium tanárai és végzett tanulói, kistabló nevesített portrékkal, Prohászka műterméből, felületén hibák, sarkán törésvonal, 21,5x29,5 cm
1 600 HUF
2034429
11702
32
Photo
Other collectibles
1917. június 6. Knebel szombathelyi fényképész műtermében készült csoportkép - vélhetően - végzett papnövendékekről, kasírozva, hideg pecséttel jelzett, 19,3x24,3 cm, karton 32x38 cm
1 600 HUF
1200625
11703
32
Photo
Other collectibles
cca 1890 Esküvői csoportkép, kartonra ragasztva, 25x31 cm
1 400 HUF
2034222
11704
32
Photo
Other collectibles
cca 1860 Családi fotó, 16x12 cm, karton 29,5x23 cm
1 400 HUF
2034213
11705
32
Photo
Other collectibles
cca 1900 Rudolph műterméből kettős gyermekportré, kézzel színezve, kasírozva, 30x40 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035