1941 Vándorcigányok a lőrinci Szent Anna-kápolnánál, Herbert Schummel szignózott fotója, hátoldalon feliratozva, egyik sarkánál kis kopással, jó állapotban, 20×14 cm
cca 1938 Székely Aladár (1870-1940) fényképész és fotóművész profilképe, dokufotópapíron, Gisser Gyula (1901-1986) egykori tanítványa hagyatékából, 34,5x26,5 cm
cca 1938 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Fogmosás előtti csendélet), 6x6 cm
cca 1937 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó, kasírozva (Kétpárevezős hajó), 40x30 cm
cca 1936 Ötlábú fényképészek, 2 db jelzés nélküli vintage fotó Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, 6x5,3 cm és 8,5x6 cm
cca 1978 Tóth István (1926-2016) ceglédi fotóművész etikettel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Nehéz út volt), 25x18 cm, hordozó karton 40x30 cm
cca 1978 Tóth István (1926-2016) ceglédi fotóművész etikettel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása (Boszorkánytánc), 19x28 cm, hordozó karton 30x40 cm
cca 1984 Ujhelyi István (1936-2003) budapesti fotóművész pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotása, kiállítva a Magyar Fotográfia 1986-os tárlatán, 39x29,5 cm