11062. 32. Closed major auction Ceramics
18 000 HUF
40
0 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Csibe pár, kézzel festett samott kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:27,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk