11082. 32. Closed major auction Chinaware / Porcelain
55 000 HUF
11
0 HUF
cca 1890 Fischer Budapest, jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett "Fischer Budapest", öntött réz lábbal, apró kopásnyomokkal, 27×12 cm, m:20 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk