3 600 HUF
Dr. Orel Géza: Az árusítás technikája és lélektana. Oldalszámozáson belül 14 fekete-fehér képtáblával.; Az árusítás neveléstana. Árusítás és kirakat-felépítés. Oldalszámozáson belül 4 fekete-fehér képtáblával.; Bp., 1929-1930., Athenaeum, 151 p.; 157+3 p. Egyetlen kiadások. Kiadói kolligátum. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, bekötött elülső papírborítókkal, az első részből hiányzik a címlap. Rendkívül érdekes korabeli marketing tankönyv.