15224. 33. Closed major auction Books: Other rarities
11 000 HUF
0 HUF
Jókai Mór: És mégis mozog a föld. I-VI. köt. Pest, 1873., Athenaeum, VII+197+3;198+2;183+1;191+1;228+2;188+2 p. Második kiadás. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Ritka!
Photo of the item taken by : karap_norbert