1944 Boldog Húsvéti Ünnepeket Oroszországból! Határaink szilárd védelme - Magyarország újabb évezrede. Tábori postai levelezőlap horogkereszttel / WWI Hungarian military Easter greeting with swastika (EB)
1911 Sztropkó-Felsővízköz, Stropkov-Svidník; Üdvözlet a nagyhadgyakorlatokról! Ferenc József / Gruss vom Armeemanöver / In memory of the Austro-Hungarian royal military maneuvers. Franz Joseph and his headquarters. Art Nouveau litho (kopott sarkak / worn corners)
Üdvözlet az 1912. évi nagyhadgyakorlatokról Szegedin és Mezőhegyes mellett, Ferenc József / Zur Erinnerung an das grosse Armeemanöver bei Szegedin und Mezőhegyes / In memory of the Austro-Hungarian royal military maneuvers near Szeged and Mezőhegyes. Franz Joseph and his headquarters. Art Nouveau litho (EB)
1912 Szeptember 9. Üdvözlet a délmagyarországi csanádmegyei Királyhadgyakorlatok emlékéül, Ferenc József / Zur Erinnerung an die südungarischen Kaisermanöver im Cesamáder Comitale, Luftschiff Parseval, Maschingewehrabteilung, Husaren Abteilung, Automobilcorps, Artillerie, Infanterie im Gefecht / In memory of the Austro-Hungarian royal military maneuvers in Southern Hungary. Franz Joseph and his headquarters. Art Nouveau (EK)
1908 Üdvözlet a veszprémi hadgyakorlótérből. Őfelsége a császár és király jelenléte alkalmából készült emléklap. Ferenc József, Schönaich, Graf Üxküll, Franz Ferdinand, Konrad Hötzendorf, Erz. Friedrich, Steininger, Gerba / Greeting card from the military practice area of Veszprém, Memorial card of Franz Jospeh's visit. Art Nouveau, litho (EK)
12 db RÉGI művész motívum képeslap: osztrák-magyar katonák (Schönpflug szignóval) / 12 pre-1945 art motive postcards: K.u.K. military, signed by Schönpflug (B.K.W.I. 441-1-12)
6 db RÉGI művész motívum képeslap: osztrák-magyar katonák (Schönpflug szignóval) / 6 pre-1945 art motive postcards: K.u.K. military, signed by Schönpflug (B.K.W.I. 336-1/2/3/4/5/6)
1942 Éhes disznó makkal álmodik... Pécsi vasútállomás. A magyar élet ára: a szovjet halála! Tábori Postai Levelezőlap / WWI Hungarian military field post (EK)
1917 Tisztikar bemutatkozása Schieb Károly ezredesnek az állásokban / WWI K.u.K. (Austro-Hungarian) military, officer corps introduce themselves to the colonel. photo
1917 A 1348 Mte Stejarul elleni támadás lehetőségének megbeszélése: Schieb Károly ezredes, Lőrinczy százados, Noiret / WWI K.u.K. (Austro-Hungarian) military, discussing an attack with colonel and captain. photo