12570.
34. Closed major auction
Poster
8 000 HUF
cca 1920-1930 Amberg József (1890-1972?): "A műtrágya termésfokozó hatása", plakátterv, akvarell, karton, a hátoldalon pecséttel jelzett, a hátoldalon Globus Nyomdás bélyegzéssel, 22x16 cm