12574.
34. Closed major auction
Poster
26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
cca 1920-1930 Lukrecia Lószerszámolaj, színes litografált reklám plakát, kiadta: Takács Endre, Újpest, Attila-nyomda, restaurált, 49x34 cm