4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1869 Értesítvény az Erzsébet Ő csász. kir. felségéről nevezett bölcsöde-egyletnek működéséről. II. füzet. szerkesztve Jerzsák Ignác egyleti titkár által. Nagyvárad, 1869. Tichy Ákos. 40p. Korabeli aranyozott selyem kötésben. kisebb sérülésekkel a kötésen.