5 000 HUF
14
Discorso storico, o sia notiziario dell' anno 1756. Napoli, 1756., Giralamo Flauto, 6 sztl. lev+160 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban./ In Italian language. Full-leather-binding, with worn cover.