6 000 HUF
Kós Károly: Budai Nagy Antal. Színháték. Kolozsvár, 1936, Erdélyi Szépmíves Céh, (Minerva-ny.), 147+1+IV p. Kiadói aranyozott gerincű félpergamen-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal. Első kiadás. 75. számú számozott példány.