26 000 HUF
Miguel de Cervantes Saavedra: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha. 1-4. Ford.: Győry Vilmos. Bp.,1873-1876, Athenaeum, 461+436+424+496 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, és kiadó aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, az egészvászon-kötet gerince javított. A fordító, Győry Vilmos (1838-1885) evangélikus lelkész, teológus, ír, műfordító által Draskóczy Lajos (1834-1908) hódmezővásárhelyi evangélikus lelkész részére dedikált példány.