20 000 HUF
Orsi Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Misztikus regény. New Jersey (USA),(1983.), Szolária Publishing,(Apollo Printing and Bindery-ny.), 411 p. A borító Pecsenke József munkája.Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított papír védőborítóban. Emigráns kiadás. A szerző, Szepes Mária (1908-2007) által dedikált, dátumozott példány (1984. IV. 7.)