11 000 HUF
28,50 EUR, 31,43 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái. Kiadták barátai: Bajza J[ózsef] és Schedel (Toldy) Ferenc. Második öszves kiadás. Pest, 1847., Kilián György, 2+XVIII+1824 p. (Kéthasábos számozással.) Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerinc felső részén javításnyommal, kissé (foxing) foltos lapokkal, hiányzó címképpel. Ritka!