20 000 HUF
9
Canon Missae Juxta Formam Editionis Romanae: Cum praefationibus, & aliis nonnullis, quae in ea fere communiter dicuntur, Uti sunt Praeparatio ad Missam & Orationes, quae ab Episcopis cum solemniter vel private celebrant;... Jussu... Leopoldi, de gratia Archi-Episcopi Principis Salisburgensis...Salisburgi, 1728., Typis Joannis Josephi Mayr, 1+1(rézmetszetű címlap) sztl. lev.+226 p. Latin nyelvű misés-, liturgikus könyv, kottákkal, szövegekkel, kétszínnyomású lapokkal, 54. oldalon egészoldalas rézmetszetű illusztrációval, és az 55. oldalon körben rézmetszettel díszített kétszínnyomású lappal. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapon gyűrődésnyommal, foltos lapokkal, benne restaurált lapokkal is, 41x29x4 cm/ Full-leather-binding, with worn cover, and little bit damaged spine,spotty pages, with some restored page, with creasing first smear-sheet.