5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Dedek Crescens Lajos: A karthausiak Magyarországban. Fraknói Vilmos előszavával. Bp., 1889., Szerzői,(Szent István-ny.), III+254+4 p. Telegdy László, és Nagy Lázár rajzaival. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az első 3 lap kijár, intézményi bélyegzővel.