3 000 HUF
10
[Hacker, Franz Xaver] Seeburg, [Franz von] Ferencz: Egyiptomi József. A mi kedves Üdvözitőnk Jézus Krisztusnak megragadó előképe. Ifju és öregnek elbeszéli - -.A szinnyomatokat Madjera Károly és Peszler Ernő képei után fára metszette Knöfler Henrik. Regensburg, New York és Cincinnati, 1881, Pustet Frigyes. (Mayer és Társa ny., Bécs). 28p., 12t. (színes fametszetek). Kiadói, színes, rajzos, kopottas, kissé sérült félvászon kötésben. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és belső kötéstáblán bélyegzéssel, címlap tetején II. történet felirattal.