15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Karl Rahner: A hit alapjai. Bevezetés a kereszténység fogalmába. Bp., 1983. Szent István-T. A szerzÅ‘, Karl Rahner (1904-1984), a II. vatikáni zsinat egyik vezetÅ‘, német jezsuita teológusa által dedikált és dátumozott példány! ElsÅ‘ magyar kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, a borÃtó apró kopásnyomokkal, jó állapotban.