1880. "Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés" kétoldalas, peremén jelzett Ag sport díjérem "II. díj" gravírozással (12,39g/0.900/30mm) T:1- / Hungary 1880. "Pozsonyi Torna Egylet 1880 / Épség Erős Egyetértés" double-sided Ag sports award medallion, hallmarked on edge (12,39g/0.900/30mm) C:AU
1896. "Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja" jelzetlen Ag sportdíjérem. Szign.: Giovanni Morelli (1816-1891) / Exner Károly (1850-1919) / Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár) (br.: 33,84g/40mm) T:1- / Hungary 1896. "Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja" Ag sports commemorative medallion without hallmark. Sign.: Giovanni Morelli / Károly Exner / Scheid. G.A. (gr. 33,84g/40mm) C:AU
~1900. "Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L." kétoldalas, jelzett Ag sport díjérem, füllel (12,16g/0.800/30mm) T:1- / Hungary ~1900. "Besztercze-Bányai Sport Club - É.T.É.L." double-sided hallmarked Ag sports awar medallion with ear (12,16g/0.800/30mm) C:AU
~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség - Szövetségi Képviselő" zománcozott, aranyozott Br jelvény, hátlapon "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." gyártói jelzéssel (45x38mm) T:1- / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation - Federal Representative" enamelled, gilt Br badge with makers mark "LOUIS ABEL WIEN IV. SCHÖN-BURGSTR. 38." on the back (45x38mm) C:AU
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF
HP 5777.
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" egyoldalas Br plakett, "A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C." gravírozással (94,12g/70x46mm) T:1- / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" one-sided Br plaque, engraved with "A VÍVÓSPORT LACI BÁCSIJÁNAK A B.E.A.C." (94,12g/70x46mm) C:AU
HP 5777.