Pavlik Ferenc Bőrkabátok üzletének reklámlapja. Budapest Károly körút 9. / Hungarian leather jackets' shop advertisement card + "1938 IX. Budapesti Őszi lakberendezési és háztartási vásár" So. Stpl s: Horváth Béla (EK)
Braun Testvérek Likőr és Konyakgyár reklámlapja. Hátoldalon megrendelőlap, Budapest, Üllői út 60. / Hungarian Liqueur and Cognac Factory advertisement, order form on the backside (EB)
Globus konzervek német nyelvű reklámlapja. Manfred Weiss, Budapest / Hungarian canned foods advertisement in German, tomato can / Hochkonzentrierter Tomatenextrakt
Körtvélyessy László eü. gázmester, rágcsáló és rovarirtó. Patkányirtás idomított vadászgörényekkel, foxterrierekkel és vegyszerekkel. Budapest, Stollár Béla utca 4. / Hungarian rodent and pest control advertisement (EK)
1916 Ferenczi Jolán régi és új háziipari kézimunkák, népviseletek, parasztbabák, régiségek. Budapest, Múzeum körút 21. / Hungarian folk shop advertisement (EK)
Budapesti Igásló kiállítás és vásár a Tattersallban minden év tavaszán és őszén. Székesfőv. házinyomda 1913. / Hungarian Draft horse exhibition and fair in every spring and autumn. litho s: Juszkó
Hölgyszépségverseny. A budapesti mészáros- és hentes-ifjúság nyári mulatsága. Hátoldalon szavazó lap / Lady Beauty Contest of the Budapest Butcher Youth's summer festival, advertisement, ballot paper on the backside