11091. 35. Closed major auction Art, antiquities
20 000 HUF
0 HUF
Antik, XVIII. v. XIX. sz. ón tányér, peremén WS és HS monogramokkal valamint címerrel gravírozott, jelzett, kisebb horpadásokkal, kopásokkal, d: 31 cm / Antique tin plate
Photo of the item taken by : karap_norbert