Art deco, ezüst (Ag) kínáló tál. XX. sz. eleje. Polgár Kálmán ezüstárugyára, Jelzett, címkézett ezüst. Belül aranyozott, csiszolt üveg betéttel (egy minimális karccal) Nettó 440 g. d: 20 cm / Silver art deco pan. Marked, with glass inlay. nett: 440 g, d: 20 cm
Antik ezüst (Ag) olajos, ecetes asztali kínáló. Bécs, XIX. sz. közepe. Jelzett, mesterjegyes. / Antique silver table vinegar and oil set. Hallmarked, with maker's mark. 28,5 cm, 227 g
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet.12 személyes, sok részes. komplett, díszdobozzal, üvegbetétes fűszertartókkal. Dianás, XIX. sz. vége, magyar. Megviselt díszdoboz. Összesen nettó 4931 g + kések, ezüst nyelű tálaló eszközök.
Antik ezüst (Ag) mustáros asztali kínáló üveg nélkül. Bécs, XIX. sz. közepe. Deformációkkal, jelzéssel. / Antique silver table mustard plate. d: 10, m: 9 cm, 142 g
Ard deco ezüst (Ag) mokkás készlet. Hat személyes, csésze üvegbetéttel, alátét, tálca. Jelzettek, hibátlanok. Nettó 1120 g / Silver art deco coffe set for 6. Marked, flawless, Net 1120 g
Jaccottet 14K dupla fedeles arany zsebóra. jelzett. Tisztitásra szoruló de jó állapotban. 84,6 g, d: 50 mm / Jaccottet 14C gold pocket watch. Works well. 84,6 g
Arany (Au) 14K Doxa kézi felhúzós férfi karóra eredeti koronával, hibátlan számlappal, szép, nem hordott, működő állapotban, jelzett. 34 mm, bruttó: 24,3 g