12154.
35. Closed major auction
Military
100 000 HUF
19
1887 M huszár legénységi csákó, K.u.K. 10. Frigyes Vilmos huszárezred (fehérvári huszárok, Székesfehérvár), fém jelvénnyel, nagy méretű gombbal, zsinórral, bojtokkal, méret: 59, kopásnyomokkal, bőr perem részeinél kisebb sérülésekkel / 1887 M hussar (cavalry) shako (cap), K.u.K. 10. Friedrich Wilhelm III. hussar regiment (based in Székesfehérvár, Hungary), with small damages