1763 Mária Terézia házasságtörés büntetésével kapcsolatos rendeletének hirdetménye. Hajtva 55x40 cm / 1763 Order of Maria Theresia regarding infidelity. Folded 55x40 cm
1776 Mária Terézia bankjegyek kibocsájtásával és kamarai fizetésekkel kapcsolatos rendeletének hirdetménye. Hajtva 65x50 cm / 1776 Order of Maria Theresia regarding banknotes and cameral payments
1832 A Magyar Tudós Társaság igazgatóságának jelentése a társaság 1831beli munkálódásairól 's pénztárába mibenlétéről. Első esztendő. Pest, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 8 p.
1836 Pest, A választott polgárság gyülekezetének foglalatossági rendszabályai, kidolgozta: báró Megyesi Mednyánszky Alajos, magyar és német nyelven, 7p
1847 Schedel Ferenc: Academiai gyász. Emlékbeszéd József főherczeg nádor magyar akadémiai pártfogó felett. Az Academia rendkívüli köz ülésében. Január XXV. MDCCCXLVII. Mondotta: D. - -titoknok. Bp., 1847, M. Kir. Egyetem betűivel, 25 p. Papírkötésben, szétvált kötéssel, az elülső borítón szélén kis hiány.
1869 Remény. A Győri Főgymnasiumi Önképző-Kör szépirodalmi és tudományos lapja. 1868/1869. Tanév. Első évfolyam. 1-18. sz. Szerk.: Pamper Imre. Győr, 1869, Sauverein Géza, 4+198 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel, foltos lapokkal.