20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
1869 Remény. A Győri Főgymnasiumi Önképző-Kör szépirodalmi és tudományos lapja. 1868/1869. Tanév. Első évfolyam. 1-18. sz. Szerk.: Pamper Imre. Győr, 1869, Sauverein Géza, 4+198 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel, foltos lapokkal.