Printed Materials

Number of items: 97

cca 1930 64 vármegye címereit ábrázoló kitöltetlen levélpapír / oklevélpapír, Mosdóssy Imre (1904-1995) grafikája, Stádium Rt. kiadása
12382.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1930 Saturnia Vulcana Cosulich line. Képes füzet. 28p. / cca 1930 Ocean liner ship booklet.
12383.

3 000 HUF
7,77
8,57

1931 Magyar Grafika. Az Újsághirdetés. 1931. XII. évf. 5-6. sz. Szerk.: Rosner Károly. Benne számos neves grafikus munkájával, közte: Bortnyik Sándor, Berény Róbert, Kner Albert, Kmetty János, Szőnyi István, Molnár C. Pál, Csabai-Ékes Lajos, Radó György, Dallos Hanna, Gönczi-Gebhardt Tibor, Biczó András és mások munkáival. A borító Radó György munkája. A gerincen kis szakadással, 7+9-128+4 p.+ 5 (melléklet, közte 3 színes) t.
12384.

1931 Magyar Grafika. Az Újsághirdetés. 1931. XII. évf. 5-6. sz. Szerk.: Rosner Károly. Benne számos neves grafikus munkájával, közte: Bortnyik Sándor, Berény Róbert, Kner Albert, Kmetty János, Szőnyi István, Molnár C. Pál, Csabai-Ékes Lajos, Radó György, Dallos Hanna, Gönczi-Gebhardt Tibor, Biczó András és mások munkáival. A borító Radó György munkája. A gerincen kis szakadással, 7+9-128+4 p.+ 5 (...

3 000 HUF
7,77
8,57

1931 Zeiss Ikon készülékek és tartozékok ismertetője, képekkel illusztrált, 88p
12385.

2 000 HUF
5,18
5,71

1933 Bp., Deutsch Károly egészségügyi berendezések, vízvezeték felszerelések, vas és fémkereskedés árjegyzéke kizárólag iparosok részére, 35p, tollas, ceruzás bejegyzésekkel
12386.

7 000 HUF
18,13
20,00

1933 Nyugat XXVI. évf. 1-24 sz. Teljes, 1933-as évfolyam, IV kötetben. Szerk.: Babits Mihály, és Gellért Oszkár. Főmunkatársak: Kosztolányi Dezső, Móricz Zsigmonf, Schöpflin Aladár. Bp., 1933, Hungária-ny., 4+325+1;327-649; 710+1-324;325-618+4 p. Egészvászon-kötésekben, az I. kötet kivételével az elején 1-1 bekötött borítóval is, a Naftali Ackermann eperjesi (Prešov/Preschau) könyvkötő címkéivel, az I-II. kötetek borítója foltos, a II. kötetben foltos lapokkal, a III. kötetben egy javított, egy foltos lappal.
12387.

1933 Nyugat XXVI. évf. 1-24 sz. Teljes, 1933-as évfolyam, IV kötetben. Szerk.: Babits Mihály, és Gellért Oszkár. Főmunkatársak: Kosztolányi Dezső, Móricz Zsigmonf, Schöpflin Aladár. Bp., 1933, Hungária-ny., 4+325+1;327-649; 710+1-324;325-618+4 p. Egészvászon-kötésekben, az I. kötet kivételével az elején 1-1 bekötött borítóval is, a Naftali Ackermann eperjesi (Prešov/Preschau) könyvkötő címkéivel, ...

12 000 HUF
31,09
34,29

1934 Ezermester. Ismeretterjesztő képes folyóirat. I. évf. 1. sz. 1934. február. Szerk.: Jánosy István. Bp., Fráter és Társa-ny., hajtásnyommal, 20 p.
12388.

8 000 HUF
20,73
22,86

1935 Magyar királyi földművelésügyi miniszter meghívója Mezőhegyesre vadászatra
12389.

5 000 HUF
12,95
14,29
17

1935 Bp. IV., Klein Dezső 45. karácsonyi játékárjegyzéke Märklin mechanikai játékokról, 31p
12390.

7 000 HUF
18,13
20,00

1936 Das Opel-Programm 1936. Berlin, Adam Opel AG., 57 p. Német nyelvű Opel-prospektus fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott elülső borítóval, foltos hátsó borítóval, javított gerinccel.
12391.

10 000 HUF
25,91
28,57

1937 Horthy Miklós híd. 1933-1937.  A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett építették: Zsigmond Béla Rt., Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas- Acél- és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Athenaeum-ny., 8 sztl. le v.+26 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírkötésben.
12392.

1937 Horthy Miklós híd. 1933-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett építették: Zsigmond Béla Rt., Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas- Acél- és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Athenaeum-ny., 8 sztl. le v.+26 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírköté...

8 000 HUF
20,73
22,86

1937 Margithíd átépítése 1935-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett végezték: Zsigmondy Béla, és Széchy Endre okl. mérnökök, Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas-, Acél-, és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 10 sztl. lev+30 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói haránt-alakú zsinórfűzött papírkötésben.
12393.

1937 Margithíd átépítése 1935-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett végezték: Zsigmondy Béla, és Széchy Endre okl. mérnökök, Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas-, Acél-, és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 10 sztl. lev+30 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói...

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF