150 000 HUF
Madarassy István (1948):: Madarak (12 hónap), 1994. Vörösréz hegesztett lemez, textillel bevont faroston, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és a művész névjegykártyájával. Ca. 41×32 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 21. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Copper, signed, with autograph description and the artist's business card on the reverse. Exhibited: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997. Reproduced: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997, catalogue, page 21.