15190.
35. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
40 000 HUF
[Friederike Luise Löffler (1744-1805)] Oekonomisches Handbuch für Frauenzimmer I/1-2.-II. köt. I. köt.: Neues Kochbuch oder geprüfte Anweisung zur schmackhaften Zubereitung der Speisen, des Backwerks, des Confituren, des Gefrornen und des Eingemachten. II. köt.: Anweisung zu Frauenzimmer-arbeiten zur Behandlung von Haushaltungs-Sachen und zur Körper-Schönheitspflege. Stuttgart, 1824-1825-1826, Joh. Friedrich Steinkopf, XI+1+580; VI+2+600; XII+916 p.+1 (kihajtható tábla) t. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott feliratú piros és kék címkékkel a gerincen, kissé kopott borítókkal, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, néhány kis folttól eltekintve belül jó állapotban.