15191.
35. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
10 000 HUF
32
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Ötödik kiadás. Bp. é. n. Rozsnyai Károly, 424 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, pici sérülés a gerincen.