40 000 HUF
33
Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Ausgabe. München, 1939, Zentralverlag der NSDAP, Frz. Eher Nachf, (Wien, Waldheim-Eberle A.G.-ny.),1 t.(címkép)+XXVI+6+781+11 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, kiadói kartontokban, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban.