20 000 HUF
Schem Hagdolim III. Tartalmazza a magyarországi ortodox rabbik és a talmodikus vonatkozásu szerzők, valamint az orth. izr. anya- és fiókhitközségek névsorát abc. sorrendben. Kisvárda,é.n.,Schwartz Zsigmond rabbi,(Klein Gyula-ny.), 31+1 p. Magyar és héber nyelven. Átkötött félvászon-kötés, restaurált lapokkal.