5 000 HUF
A[lfred] Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Fordította: Balla Antal. Balla Antal előszavával. Bp.,[1938],Singer és Wolfner, (Athenaeum-ny.), 455 p. Első magyar kiadás. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, kiadói karton védőtokban, aranyozott felső lapélekkel, a karton védőtokon egészen apró hibával, de alapvetően szép állapotban.