5 000 HUF
Pásztor József: Négylábú bajtársaink. Állatok a háborúban. Honti Nándor rajzaival, s a harctéren készült fényképekkel. Bp., 1915, Légrády-ny., 189+2 p.+ 4 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón színes képpel, a gerincen és a borítón kis kopásnyomokkal.