15228.
35. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
Böke Gyula: A fülgyógyászat tankönyve. Tanulók és orvosok számára. 32 szövegközti fametszettel. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. VIII. köt. Buda, 1868., M. Kir. Egyetemi Nyomda, XXXVI+312+2 p.+ 1 (kihajtható) t. Korabeli kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos.