4 000 HUF
Benvenuto Cellini önéletírása. I-II. köt. Ford.: Szana Tamás. Átdolgozta és bevezetéssel ellátta: Éber László. Mesterművek 12-13. köt. Bp.,[1922], Révai, 4+XIV+2+311+1; 4+241+3 p. Ex libris-szel. Kiadói aranyozott gerincű, álbordás egészbőr-kötésben, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet felső tábláin kis ütődésnyomokkal. Számozott (200/172.), bibliofil példány.