10 000 HUF
15
Móricz Zsigmond: Forr a bor I-II. köt. Móricz Zsigmond művei. Bp.,1939, Athenaeum, 4+262; 4+266 p. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. A címlapokon a szerző, Móricz Zsigmond (1879-1942) aláírásaival.