15354. 35. Closed major auction Books: Other rarities
8 000 HUF
9
0 HUF
Röck Gyula: A mágia története. Dombóvár, 1943, Bagó Mihály, 191+1 p. Félvászon-kötésben, restaurált gerinccel, pár lap élén kis folttal. A szerző által dedikált.
Photo of the item taken by : sza