120 000 HUF
Széchényi István, gróf [1791-1860]: Világ, vagy is felvilágosító töredékek némi hiba 's előítélet eligazítására. Pest, 1831. Füskúti Landerer. Első kiadás! Korabeli aranyozott félbőr kötésben, [10] + XL + 41-539 + [5] p. Gerincen kis sérüléssel, első és utolsó néhány lapon foltok, de összességében jó példány.