20 000 HUF
1792 Schrift Buch darineu befinden Morgen, Abend, Meß Beicht und Comunion Gebeter.Német nyelvű kézzel Ãrt, kézzel számozott és kézzel illusztrált, festett imakönyv, az egyik lap alji dÃszÃtésen 'J. M.' (?) monogrammal. Korabeli aranyozott gerincű egészbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtóval, az elülsÅ‘ elÅ‘zéklapon és a hátsó szennylapon tulajdonosi bejegyzésekkel, 2+192+6 p.