4 000 HUF
Makay Miklós: A gyakorlati keresztyénség világmozgalma. Ravasz László előszavával. A keresztyénség és a társadalom. II. köt. Bp., 1932, Institut International de Christianisme Social, (Bp., Sylvester-ny.), 101+3 p. Félvászon-kötés, a gerince és egy lap restaurált. A szerző által dedikált.