1899 A 'Sport-Világ' albuma. 1899. Kiadja: 'Sport-Világ'. Bp., 1899, Pesti Lloyd-Társulat, 43+5 (korabeli reklámok) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, az elülső borítója leszakadt, de belül jó állapotban.
Fillis, James: Principes de dressage et d'equitation Paris, 1890. Flammarion. 375 p. + 35 t Korabei, kissé kopott aranyozott félbőr kötésben, egy lapon hajtásnyom. Jó példány Díjlovaglásról, műlovaglásról szóló komoly szakmunka gazdag illusztrációs anyaggal. / Book about horse-riding. Slightly worn half leather binding.
Sakkvilágbajnokjelöltek versenye. Összeállította és a játszmákat elemezte: Barcza Gedeon. Bp., 1951, Sport, (Kecskemét, Kecskeméti-ny.), 1 t.+191 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben. Az összeállító, elemző: Barcza Gedeon (1911-1986) sakkozó, sakkolimpiai bajnok, nyolcszoros magyar bajnok, mesteredző, sakk szakíró által Gelenczei Emil (1895-1980) sakkszakíró, sakkozó, jogász részére dedikál...