15048.
35. Closed major auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
3 000 HUF
Sakkvilágbajnokjelöltek versenye. ÖsszeállÃtotta és a játszmákat elemezte: Barcza Gedeon. Bp., 1951, Sport, (Kecskemét, Kecskeméti-ny.), 1 t.+191 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben. Az összeállÃtó, elemzÅ‘: Barcza Gedeon (1911-1986) sakkozó, sakkolimpiai bajnok, nyolcszoros magyar bajnok, mesteredzÅ‘, sakk szakÃró által Gelenczei Emil (1895-1980) sakkszakÃró, sakkozó, jogász részére dedikált.