Tabiczky Zoltánné: A Magyar Waggon és Gépgyár Története 1-2. köt. 1. köt.: 1896-1945. 2. köt.: 1946-1972. Győr, 1972-1977., Magyar Vagon és Gépgyár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a 1. kötet javított papírborítóval, a 2. kötetben a 68-89. oldalaknál javított kötéssel.
1890 Magyar Királyi Államvasutak kilométermutató a személyek és podgyász, továbbá a gyors- és teherárúk szállítására nézve a magyar királyi államvasutak összes vonalain érvényes helyi díjszabásokhoz. Érvényes: 1891. évi jan. 1-től. Bp., 1890, MÁV, (Franklin-ny.), 350 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
Lokomotiven. Nikex, ungarisches Aussenahndelsunternhmen für die Erzeugnisse der Schwerindustrie. Bp., 1951, MÁVAG Lokomotiven- und Maschinenfabrik. 57 p. Német nyelven. Kiadói kartonált, spirálozott kötés, kopott borítóval.