6 000 HUF
1890 Magyar Királyi Államvasutak kilométermutató a személyek és podgyász, továbbá a gyors- és teherárúk szállítására nézve a magyar királyi államvasutak összes vonalain érvényes helyi díjszabásokhoz. Érvényes: 1891. évi jan. 1-től. Bp., 1890, MÁV, (Franklin-ny.), 350 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.